• повик за поддршка +86 18948897199

Контактирајте не

Zhongshan Maoshuo технологија акционерско копродукции, ООД

адреса

No.5,Yumin,Minsheng Road,Dongsheng town,Zhongshan city,Guangdong,China.

No.68, Yumin патот, градот Dongsheng, градот Zhongshan, Гуангдонг, Кина.

Е-пошта

alice@zsmoso.com
Skype:alicelink99
QQ :2963896007

телефон

+86 18948897199

0086-760-22229258

 

часа

Monday-Saturday: 8AM TO 5.30 PM

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!